Opinie

Anna Dzianachowska   20.01.2015

Dziękuję Ci bardzo za makijaż permanentny. Moje oczy, spojrzenie odzyskały blask. Jestem piękna :-)

Edyta Narloch   16.01.2015

Blanka, należysz do osób, którym zawdzięcza się tak wiele..... Tak zaufałam wyłącznie Tobie (a Wawa jest tak konkurencyjna!) Zawdzięczam Ci nie tylko wygląd, a przede wszystkim samopoczucie i pewność siebie. Budząc się z rana już nie rozpaczam do lustra. Jesteś WIELKA !!! Dziękuję

Anna   13.06.2012

Jakiś miesiąc temu wykonywałam w Salonie makijaż permanentny u p.Blanki i manicure hybrydowy u p.Uli.Na makijaż permanentny zdecydowałam się po przeczytaniu opinii o salonie w internecie,a na manicure hybrydowy dostałam po 1-wszej wizycie kupon z super rabatem.Pani Blanka genialna w tym co robi,doradziła jaki kolor i kształt brwi pasowałby do mojej twarzy,ale słuchała co ja chciałabym osiągnąć.Pani Ula bardzo sympatyczna,dokładna w tym co robi.Profesjonalnie wykonała manicure,chociaż bałam się go,bo to nowość.Prawie 2 tygodnie paznokcie wyglądały bez zarzutu.Atmosfera w salonie zachęca do spędzenia tam całego dnia.Pyszna kawka,muzyczka w tle,kobiece pisma i bardzo miły personel!!Polecam i pozdrawiam Was dziewczyny.

Darek   13.06.2012

Moja kobietka jest bardzo zadowolona ! Polecam!

Magdalena Polak-Orkisz   11.06.2012

Miałam okazję po raz pierwszy sprawdzić umiejętności Pani Blanki. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta. Pani Blanko dziękuję - udało się Pani sprawić, że w dzień swojego ślubu czułam się najpiękniejszą kobietą na świecie !!!!

[1] [2] [3] ... [4]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe
Odbierz kupon

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."