Opinie

Anna   08.03.2014

NAJLEPSZA linegristka w Warszawie!!!

Anna Szmel   21.11.2013

Dzień dobry to ja szczęśliwa kobieta Ania. Dziś rano kosmetyczka,lusterko i szok... po raz pierwszy od 40 lat nie muszę malować brwi. Jest pięknie i brwi i usta :) Jest Pani czarodziejką. Dziękuję z całego serca

Sylwia Zbieć   21.03.2013

W dniu 19.03 wykonałam makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektów. Bardzo podoba mi się podejście pani Blanki do klienta i na pewno wrócę na makijaż kresek górnych a potem na usta :) Polecam serdecznie :)

Irmina   05.01.2013

Blankę poznałam przypadkowo, los nas po prostu postawił na swojej drodze. Zrobiła mi kreskę górną ( nie maluję się na co dzień w ogóle.) Wyglądam inaczej i juz dziś planuję następne strefy. Natomiast mam okazję obserwować ją przy pracy, widzę różne kobiety, które maluje, widzę jak je zmienia i jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i artyzmu. Makijaże Blanki Pawłowskiej polecam każdemu.

Anna   13.06.2012

Jakiś miesiąc temu wykonywałam w Salonie makijaż permanentny u p.Blanki i manicure hybrydowy u p.Uli.Na makijaż permanentny zdecydowałam się po przeczytaniu opinii o salonie w internecie,a na manicure hybrydowy dostałam po 1-wszej wizycie kupon z super rabatem.Pani Blanka genialna w tym co robi,doradziła jaki kolor i kształt brwi pasowałby do mojej twarzy,ale słuchała co ja chciałabym osiągnąć.Pani Ula bardzo sympatyczna,dokładna w tym co robi.Profesjonalnie wykonała manicure,chociaż bałam się go,bo to nowość.Prawie 2 tygodnie paznokcie wyglądały bez zarzutu.Atmosfera w salonie zachęca do spędzenia tam całego dnia.Pyszna kawka,muzyczka w tle,kobiece pisma i bardzo miły personel!!Polecam i pozdrawiam Was dziewczyny.

[1] [2] [3] ... [4]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe

Opinie i komentarze

więcej
Odbierz kupon

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."