Opinie

Ewa   20.01.2016

Każdej z Pań, która się jeszcze waha nad wykonaniem zabiegu metodą microblading u p. Blanki gorąco i z całą odpowiedzialnością polecam!!! Sama się bardzo długo wahałam, a kiedy już się zdecydowałam, to byłam przerażona czy efekt u mnie na pewno będzie tak zadowalający jak na prezentowanych przez p. Blankę zdjęciach. Jestem kilka dni po zabiegu - brewki już są zagojone, a efekt ŚWIETNY i dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Teraz czekam na korektę, której już nie mogę się doczekać :) Naprawdę serdecznie polecam microblading u p. Blanki, a Jej jestem baaaardzo wdzięczna za piękne brewki :)

Agnieszka   17.01.2016

Po trzech zabiegach makijażu permanentnego brwi wykonanych w okresie 5 lat bardzo sceptycznie podchodziłam do kolejnego zabiegu, ale po zapoznaniu się z fenomenalnymi pracami Pani Blanki i przeczytaniu opinii postanowiłam zaryzykować. Jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie zrobiono mi brwi z prawdziwego zdarzenia - widoczne, naturalne o kształcie idealnie pasującym do mojej karnacji i rysów. Potwierdzam wszystkie opinie o wysokich kwalifikacjach p. Blanki ! Polecam Jej usługi wszystkim niezdecydowanym.

Katarzyna   17.01.2016

Makijaż wyszedł perfekcyjnie. To nie pierwszy raz u Pani Blanki i ponownie jestem bardzo zadowolona. Dziękuję :)

Karolina   17.01.2016

Zależało mi na bardzo naturalnym efekcie i taki uzyskałam. Piękny kształt brwi. Bardzo szybkie gojenie. Serdecznie polecam

Anna   13.01.2016

Wszystkim niezdecydowanym spokojnie polecam, zabieg spełnił moje oczekiwania, brwi wyglądają naturalnie i przepięknie:) Długo się nosiłam z tym zamiarem i wahałam, zupełnie niepotrzebnie:) Dziękuję!

[1] [2] [3] ... [8]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe

Zabiegi na raty

Mediraty
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."