Opinie

Małgorzata   02.06.2015

Pełen profesjonalizm - zarówno w doradztwie jak i w wykonaniu. Osoba godna polecenia, bo to profesjonalistka w każdym calu - zaś to, co pozostaje po Jej pracy - stanowi prawdziwe arcydzieło - wykonane z ogromną dbałością oraz precyzją, mega dokładnie - a wszystko dzieje się w miłej atmosferze. Pozostaje mi jedynie mocno podziękować, serdecznie pozdrowić i oczywiście gorąco POLECIĆ ;)

Krystyna   08.10.2014

Z ogromną przyjemnością wystawiam pozytywne referencje polecając usługi Pani Blanki. Z wykonanego zabiegu (Cieszyn gabinet "Mangoo")jestem w pełni zadowolona -przerósł moje oczekiwania - to mistrzostwo w ręku profesjonalistki. Pani Blanka jest typem perfekcjonisty z dużym doświadczeniem i umiejętnie pozostawia ciekawe aranżacje na twarzy swych klientek, rzetelnie wykonując powierzone zadanie.Każda usługa w zakresie makijażu permanentnego i kosmetologii - to WIELKI INDYWIDUALNY PROJEKT

Mariola Madzia   23.08.2014

Jestem mega zadowolona z makijażu permanentnego brwi który wykonała świetna linergistka pani Blanka Pawłowska,pełen profesjonalizm i podejście do klienta to kolejne z atutów,dzięki którym czułam się w dobrych rękach.....efekt jest bardzo naturalny taki o jaki właśnie mi chodziło, brwi doskonale kąponuja się z moją urodą!!!!!Panią Blanke mogę polecić z czystym sumieniem,to kobieta która potrafi wyrysować uśmiech na twarzy!!!!dziekuje Pani Blance za piękną prace pozdrawiam i odliczam dni do następnego spotkania;-)

Anna Kordulewska   12.06.2014

Bardzo polecam makijaż permanentny u Pani Blanki , robilam brwi oraz kreske górną dekoracyjną. Makijaz wykonany z najwieksza dokladnoscia brwi rowniutkie kreseczki piekne. Jestem bardzo zadowolona , napewno wrócę na usta.

Kasia   18.04.2014

Z czystym sumieniem polecam Panią Blankę i brwi metodą piórkową :) Kształt i kolor dobrane idealnie, podczas wykonywania makijażu czuć bardzo pewną, profesjonalną rękę i duże doświadczenie. Sama metoda jest super - efekt bardzo naturalny i czas wykonania tylko 30 min! Dziękuję i napewno wrócę na ozdobną kreskę :)

[1] [2] [3] ... [5]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."