Telefon serwisu Makijażu Permanentnego

Opinie

Dorota N   08.05.2016

Dziękuję P Blance za akcję charytatywną, za serce. Poprawa nastroju w chorobie to podstawa. Pani Blanka przemienia nas swoimi makijażami zewnętrznie i wewnętrznie. Na najwyższe noty zasługuje również P Gabrysia, która z pasją i niezwykłą delikatnością wykonała mikroblading. Makijaż wykonany bardzo profesjonalnie, efekt po korekcie powalający. Nigdy nie miałam tak pięknej oprawy oczu i wygody!!! Buziaki i wrócę na pewno ...

Weronika   08.04.2016

Makijaż permanentny brwi metodą microblading - "PERFEKCYJNY" ! Pani Blanka słucha klienta i doradza. W mojej ocenie to "skromna osoba" z olbrzymim talentem! Jestem bardzooo zadowolona, polecam z całego serca, :) Cena usług Pani Blanki równa się "JAKOŚĆ"!

Małgorzata   04.04.2016

Rewelacja. Brwi wyglądają świetnie, polecam z całego serca :-)

Anna   27.02.2016

Miła obsługa. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny brwi, które wyglądają rewelacyjnie. Makijaż robiłam w styczniu, w lutym P. Blanka wykonała niewielką korektę, która była bezpłatna. Polecam Panią Blankę Pawłowską jako osobę niezwykle profesjonalną i uzdolnioną w makijażu permanentnym.

Ewa   20.01.2016

Każdej z Pań, która się jeszcze waha nad wykonaniem zabiegu metodą microblading u p. Blanki gorąco i z całą odpowiedzialnością polecam!!! Sama się bardzo długo wahałam, a kiedy już się zdecydowałam, to byłam przerażona czy efekt u mnie na pewno będzie tak zadowalający jak na prezentowanych przez p. Blankę zdjęciach. Jestem kilka dni po zabiegu - brewki już są zagojone, a efekt ŚWIETNY i dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Teraz czekam na korektę, której już nie mogę się doczekać :) Naprawdę serdecznie polecam microblading u p. Blanki, a Jej jestem baaaardzo wdzięczna za piękne brewki :)

[1] [2] [3] ... [8]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe

Zabiegi na raty

Mediraty
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."