Telefon serwisu Makijażu Permanentnego

Opinie

Edyta N   11.06.2016

Jestem po drugiej wizycie z uzupełnieniem brwi.Jestem bardzo zadowolona. Efekt naturalny ale też podkreślający to co dobre w brwi ach a masujący naturalne braki. Juz się szykuje na usta - nie mogę się doczekać. Mimo że jechałam ponad 200 km nie żałuję i wrócę jeszcze do Pani Blanki.

Jolanta   07.06.2016

Po pierwsze, co warto podkreślić bardzo profesjonalne podejście i bardzo miły kontakt z klientem oraz udzielenie pełnych informacjo o zabiegu. Z ręką na sercu polecam i jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu włosków i dobraniu odpowiedniego tonu brwi wyglądają pięknie i naturalnie :)

Dorota N   08.05.2016

Dziękuję P Blance za akcję charytatywną, za serce. Poprawa nastroju w chorobie to podstawa. Pani Blanka przemienia nas swoimi makijażami zewnętrznie i wewnętrznie. Na najwyższe noty zasługuje również P Gabrysia, która z pasją i niezwykłą delikatnością wykonała mikroblading. Makijaż wykonany bardzo profesjonalnie, efekt po korekcie powalający. Nigdy nie miałam tak pięknej oprawy oczu i wygody!!! Buziaki i wrócę na pewno ...

Weronika   08.04.2016

Makijaż permanentny brwi metodą microblading - "PERFEKCYJNY" ! Pani Blanka słucha klienta i doradza. W mojej ocenie to "skromna osoba" z olbrzymim talentem! Jestem bardzooo zadowolona, polecam z całego serca, :) Cena usług Pani Blanki równa się "JAKOŚĆ"!

Małgorzata   04.04.2016

Rewelacja. Brwi wyglądają świetnie, polecam z całego serca :-)

[1] [2] [3] ... [9]      następna strona


DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ
Imię / nazwisko: * 
Treść: * 
 
Przepisz kod: * 
   [*] Pola obowiązkowe

Zabiegi na raty

Mediraty
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."