Telefon serwisu Makijażu Permanentnego

Oferta / Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

Metoda piórkowa (Microblading)

Perfekcyjne brwi łudząco podobne do naturalnych? Makijaż permanentny brwi to najlepsze rozwiązanie. Metoda piórkowa to technika, w której każdy z włosków modelowany jest z osobna. Microblading wymaga ogromnego doświadczenia i precyzji, które pozwalają na odpowiednie rozmieszczenie włosków i wymodelowanie ich w kierunku zgodnym z ich naturalnym układem wyrastania. Zabieg przebiega pod delikatnym znieczuleniem aplikowanym za pośrednictwem specjalnego kremu i żelu. Najpierw wykonywany jest rysunek wstępny brwi, tak abyś mogła sprawdzić, czy ich układ odpowiada Twoim oczekiwaniom, a dopiero potem, za pomocą specjalnego piórka, rysowane są poszczególne włoski.

 

  • Precyzyjne wykonanie
  • Doskonały, naturalny efekt
 

Metoda cieniowania

To metoda, którą podkreślisz kształt łuków brwi. Cieniowaniu poddawana jest cała powierzchnia brwi, inaczej niż w przypadku metody piórkowej, w której dorysowywane są poszczególne włoski. Makijaż permanentny brwi za pomocą tej metody najlepiej sprawdza się u pań, które chcą mocniej zarysować brwi, a nie je zagęścić. Dzięki cieniowaniu uzyskasz efekt podobny do tego, jaki możesz osiągnąć, nakładając na brwi odpowiedni cień. Dzięki temu Twoje brwi będą zawsze perfekcyjnie umalowane i podkreślone. Przed naniesieniem pigmentu wykonywany jest rysunek wstępny, który pozwoli Ci sprawdzić, czy makijaż permanentny brwi wygląda zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Następnie, za pomocą specjalnego urządzenia, nanoszony jest pigment. 
Proponujemy również wykonywanie brwi ombre – zamiast jednego cienia, stosuje się kilka kolorów pigmentu, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu. Wybierz tę metodę makijażu permanentnego brwi, która najbardziej Ci odpowiada.

 

  • Idealne podkreślenie kształtu brwi
  • Efekt doskonałych brwi
 

Telefon Blanka Pawłowska 530787432

Podpis Blanka Pawłowska

Zabiegi na raty

Mediraty
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."