Telefon serwisu Makijażu Permanentnego

Oferta

Makijaż permanentny oczuMakijaż permanentny oczu

Oczy to jeden z najważniejszych atutów kobiecej urody. Dlatego podkreślamy ich piękno makijażem. Uzyskanie elektryzującego spojrzenia wymaga sporo czasu i dużej wprawy. Wyobraź sobie jednak, że już zawsze możesz budzić się z perfekcyjnym makijażem oczu? Na komfort i piękny wygląd związany z zawsze doskonale podkreślonymi oczami pozwoli Ci makijaż permanentny. Dzięki niemu nie tylko oszczędzisz czas, ale także nie będziesz musiała już troszczyć się o rozmazane kreski i spływające cienie.

Makijaż permanentny brwiMakijaż permanentny brwi

Brwi są piękną oprawą dla oczu. Dopasowane do typu urody modelują twarz, dodając jej uroku. Dlatego jeśli marzysz o kształtnych i perfekcyjnie równych brwiach, a Twoje naturalne włoski są za rzadkie lub chciałabyś uzyskać inny kontur brwi, zdecyduj się na makijaż permanentny. To zabieg, dzięki któremu brwi wyglądają pięknie i naturalnie o każdej porze dnia, bez potrzeby długiego dopracowywania ich przed lustrem.

Makijaż permanentny ustMakijaż permanentny ust

Ponętne i pięknie umalowane usta to marzenie każdej kobiety. Dzięki makijażowi permanentnemu ich perfekcyjnie podkreślona linia i subtelny kolor mogą towarzyszyć Ci przez cały czas. Odpowiednio dobrane kreski i kolory pozwolą wymodelować i powiększyć usta oraz stonować ich kontur, a Ty będziesz mogła cieszyć się idealnym makijażem w każdej sytuacji.

Usuwanie tatuażuLaserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Tatuaż i makijaż permanentny powinien być ozdobą ich właściciela/ posiadacza, jednak zdarza się, że osiągnięty rezultat jest rozczarowujący i daleki od wymarzonego efektu. Dzięki laserowi Q-switch możliwe jest szybkie usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego. W ten sposób możesz pozbyć się go na zawsze. Zapraszam na konsultacje.

Usuwanie makijażu permanentnegoLaserowe usuwanie przebarwień

Za przebarwienia na skórze odpowiada nagromadzona w jednym miejscu melanina- jest ona wynikiem genów, nadmiernego opalania się bądź przechodzenia burzy hormonalnej. Laserowe usuwanie przebarwień umożliwia usunięcie uciążliwych plam powstających w różnych częściach ciała i zapewnia poprawę kolorytu skóry. Długość trwania zabiegu uzależniona jest od wielu czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej.

Konsultacje TrychologiczneKonsultacje trychologiczne

Trycholog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami skóry głowy oraz włosów. Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy, ustalenie przyczyn wypadających włosów oraz dobranie odpowiedniego, indywidualnego, sposobu pielęgnacji włosów.

Kosmetologia estetycznaKosmetologia estetyczna

Zapraszam na  zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej. Wykwalifikowana kosmetolog Weronika Jarząbek  z należytą starannością zadba by skóra wyglądała zawsze promiennie i młodo.

Zabiegi na raty

Mediraty
Blanka Pawłowska - makijaż permanentny

"Dostałam ogromne szczęście od losu, bo robię w życiu to, co kocham."